Since 1995Już przeszło 25 lat prowadzimy profesjonalną produkcję

Już przeszło 25 lat 


Prowadzimy profesjonalną produkcję kratek wentylacyjnych oraz drzwiczek rewizyjnych o różnych wymiarach. Wykonaliśmy dużą pracę, chcąc zaoferować Państwu wyroby o najwyższej jakości, zaprojektowane adekwatnie do aktualnych trendów designu wnętrz. Kratki o charakterze ozdobnym firmy Raczak to rezultat zintegrowania doświadczenia, nowoczesnych technologii obróbki blachy oraz inwencji pracowników.

Przy projektowaniu naszych produktów


Uwzględniamy sugestie Klientów. Razem określamy wymiary produktu, a gdy pojawi się potrzeba, wspólnie definiujemy ostateczny wygląd kratki czy też drzwiczek. W sytuacji, gdy w katalogu gotowych wzorów nie znajduje się taki, który dokładnie odpowiada Twojej wizji, wówczas my go stworzymy.

 

Our builder is top quality theme editor that helps you to make eCommerce website

Nie wymagamy od Ciebie, abyś uznał


że nasze kratki wentylacyjne i drzwiczki rewizyjne to najlepsza oferta. Nie oczekujemy także, że zaufasz w zapewnienie, że jako producent dbamy o najwyższą jakość oferowanych kratek wentylacyjnych i drzwiczek rewizyjnych. Rozumiemy, że nie tak łatwo uwierzyć komuś, kogo jeszcze się nie zna. Przekonaj się osobiście, tak jak nasi klienci: Ikea, Volvo czy Wrocławskie ZOO.

Odbiorcami naszych produktów


są klienci indywidualni i instytucjonalni. Jeśli zajmujesz się projektowaniem wnętrz, jesteś producentem kominków, okapów czy akcesoriów wykończenia wnętrz, trafiłeś we właściwe miejsce. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć kratki komponujące się z projektami Twoich okapów, kominków lub będące atrakcyjnym dopełnieniem projektowanego przez Ciebie wnętrza. Jesteśmy w stanie podjąć kooperację z sieciami handlowymi, producentami okapów bądź kominków, jako dostawca OEM.

Gwarancja jakości

Wytwarzane w naszym zakładzie produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, co sprawia, że ich instalacji można dokonywać w szpitalach, szkołach, stołówkach, restauracjach czy też barach.  Atest o numerze HK/K/0822/01/2016 posiada ważność do 23.09.2021r.

parallax background

Nasza firma w liczbach

600+

Zadowolonych Klientów

27

Lat produkcji

2301+

Sprzedanych kratek

18

Zatrudnionych ludzi