Kratka wentylacyjna VENTIS

13-09-2017
Nawiązanie współpracy z Uniwersytetem Śląskim
czego wynikiem jest opatentowany nowy model kratki VENTIS o jednokierunkowym przepływie powietrza.
Produkt wspierany przez:

uniwersytet śląski w Katowicach

Nowoczesna kratka wentylacyjna o jednokierunkowym przepływie powietrza

Kratka wentylacyjna Ventis to jeden z najbardziej nowoczesnych modeli, opatentowany przez producenta kratek - profesjonalny projekt, uniwersalny design oraz niezaprzeczalna skuteczność gwarantują satysfakcję z długoletniego użytkowania. Co najważniejsze - kratka ta zapewnia bezpieczeństwo, umożliwiając efektywną wentylację.

Profesjonalny producent kratek wentylacyjnych prezentuje nowoczesny model kratki, której fundamentalną zaletą jest efektywność oraz wydajność. Jednokierunkowy przepływ powietrza sprawia, że użytkowanie kratki jest bezpieczne, a ryzyko cofnięcia zanieczyszczonego powietrza czy spalin zostaje zminimalizowane. Bezpieczna i funkcjonalna kratka sprawdzi się wobec najwyższych wymagań użytkowych. 

Kratki wentylacyjne na wymiar - maksymalna satysfakcja i gwarancja użyteczności

Firma Raczak to producent kratek do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, jak również budynków o specjalnych wymaganiach higienicznych i sanitarnych. Posiadające wymagane atesty i spełniające najbardziej restrykcyjne normy, kratki wentylacyjne metalowe to popularne i w pełni bezpieczne akcesoria. Co więcej - kratki te cechuje wyjątkowa estetyka, dlatego niejednokrotnie stanowią one element ozdobny w danym wnętrzu.

Design prezentowany przez kratkę wentylacyjną Ventis można określić jako uniwersalny i klasyczny - stylizowana w prostej formie, wykonana została w mało intensywnych barwach, dlatego odnajdzie zastosowanie zarówno w tradycyjnych aranżacjach, jak i w bardziej eleganckich i formalnych wnętrzach.

Wśród niezaprzeczalnych zalet prezentowanej kratki wentylacyjnej wymienić należy:

  • wspomnianą estetykę, której uniwersalność wpływa na funkcjonalność i możliwości montażu w rozmaitych aranżacjach,
  • bezpieczeństwo użytkowania, wynikające z nowoczesnej konstrukcji,
  • skuteczność i wydajność,
  • trwałość - metalowa kratka może służyć swoją użytecznością przez wiele lat.