Drzwiczki rewizyjne

Drzwiczki rewizyjne VISIO są niezbędne wszędzie tam, gdzie trzeba zapewnić estetyczną zabudowę otworów rewizyjnych. Dzięki przemyślanej konstrukcji dają swobodny dostęp do liczników, zaworów, aparatury pomiarowej lub sterującej. Drzwiczki rewizyjne VISIO, to także idealnie rozwiązanie do zabudowy małych schowków (np. na klucze) lub małych wnęk w mieszkaniach, firmach lub urzędach (np. apteczki). Drzwiczki rewizyjne VISIO wykonujemy w dwóch wersjach zamykania: zamek na zatrzask (z gałką) lub zamek na kluczyk.

Zastosowanie

 •   w budownictwie mieszkaniowym
     kominki, salony, kuchnie, łazienki i toalety, kotłownie, garaże, pomieszczenia
    gospodarcze
 •   w budownictwie przemysłowym
     hale produkcyjne i magazynowe, garaże, łaźnie, szatnie, kotłownie
 •   w budownictwie użyteczności publicznej
     urzędy, banki, hotele, baseny i parki wodne, biurowce, centra handlowe

Materiały

 • stal nierdzewna chromoniklowa szczotkowana (mat) lub z połyskiem,
 • stal kwasoodporna,
 • stal ocynkowana,
 • stal ocynkowana malowana proszkowo, kolor z próbnika RAL,
 • stal mosiężna,
 • stal miedziana.

 

Montaż

Kratka wyposażona jest w ramkę montażową instalowaną na stałe w otworze wentylacyjnym oraz w niewidoczne zaczepy sprężynowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż oraz demontaż, aby utrzymać kratkę w czystości. Przy pomocy wkrętów, kratkę można również zamocować na stałe, przez otwory ramki czołowej.
 

Ceny

Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Dla nas każde zlecenie, to nowe wyzwanie. Cena jest uzależniona od wielkości zamawianej kratki, ilości zamawianych egzemplarzy jednego produktu czy wielkości całego zamówienia. Na cenę ma również wpływ rodzaj wybranego materiału. Jeśli chcesz poznać cenę Twojego zamówienia, to zapraszamy do kontaktu.

Formularz wyceny kratek wentylacyjnych  Co musisz wiedzieć

  Wszystkie nasze produkty tworzymy na dowolny wymiar.

  Jedynym ograniczeniem w przypadku niektórych wzorów jest konieczność zachowania odpowiedniego przepływu powietrza, zgodnego z wymogami sztuki prawidłowej wentylacji pomieszczeń.

  Spełniamy niestandardowe życzenia naszych Klientów

  Jeśli w katalogu produktów nie znajdziesz wzoru kratki wentylacyjnej lub kominkowej, który spełnia Twoje oczekiwania, to wypełnij poniższy formularz albo zadzwoń. Nasi projektanci zrobią wszystko, aby stworzyć produkt na miarę Twoich oczekiwań.