katalog produktów

Jako producent zabudów wentylacyjnych z ponad 20-letnim doświadczeniem, zapewniamy Klientom wybór różnych modeli dostosowanych do konkretnych wymogów. Kratki na wymiar to rozwiązanie umożliwiające precyzyjne dopasowanie elementów wentylacji do wielkości otworu, dzięki czemu zostaje on estetycznie zamaskowany. Oprócz wypełnień otworów wentylacyjnych proponujemy też rewizje na wymiar, pozwalające nie tylko ukryć, ale przede wszystkim zabezpieczyć m.in. zawory instalacji gazowej lub wodno-kanalizacyjnej.

Wśród artykułów znajdziecie Państwo akcesoria, dostosowane do wymogów wentylacji grawitacyjnej, jak i mechanicznej. Wybrane modele można zastosować również w napowietrzaniu i odprowadzaniu ciepła z kominka. Oprócz tego dostarczamy kratki wentylacyjne drzwiowe (model Vendorio), wymagane m.in. w kotłowniach oraz podokienne (Proventa).

VENTRA to idealne zakończenie otworu wentylacyjnego w systemach wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej.

ventra
VENTRA MODERN to idealne zakończenie otworu wentylacyjnego w systemach wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej. Kratka zamontowana w ścianie kominka lub otworze wentylacyjnym dzięki stałym żaluzją, pozwala na ciągły przepływ powietrza do pomieszczenia.

modern
Kratka Ventis według wynalazku zapewnia jednokierunkowy ruch powietrza, przez co skutecznie zapobiega przedostawaniu się - dzięki odwrotnemu ciągowi powietrza - tlenku węgla z przewodu kominowego do wewnątrz pomieszczenia.

ventis
 ventra lux
lux
 ventri
ventri
 ventro
ventro
 
visio
 

ventrin
venso
venso
 
vendorio
 proventa
proventa
 ventro - miedziana
ventro -miedziana

luft 

ventino 
  

Kratki i rewizje dopasowane do różnych wnętrz

Odmienne wzornictwo oraz szeroka paleta kolorów (malowanie proszkowe dostępne jest w przypadku stali ocynkowanej) umożliwia dobranie proponowanych produktów do konkretnych oczekiwań. Kratki na zamówienie z powodzeniem dopasuje się zarówno do pomieszczeń zachowanych w stylu klasycznym, eklektycznym, jak i nowoczesnym. Ponadto oferujemy rozwiązania pasujące nie tylko do wnętrz prywatnych, ale i budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych.

Artykuły, jakie tu Państwo odnajdziecie, produkujemy z różnych gatunków stali. Wśród nich można wymienić m.in. stal:

  • nierdzewnej szczotkowanej lub z połyskiem,
  • kwasoodpornej,
  • ocynkowanej malowanej proszkowo z próbnika RAL,
  • ocynkowanej,
  • miedzianej,
  • mosiężnej.

Odmienne surowce wpływają nie tylko na trwałość, ale i na wygląd kratek i rewizji.

Nowoczesne i estetyczne kratki w przystępnej cenie

Proponowane produkty na zamówienie można bardzo łatwo zamontować. W każdym zestawie znajduje się element instalowany na stałe (w zależności od przeznaczenia – ramka lub kanał), jak i same fronty wpinane na specjalne sprężynowe zaczepy. To ułatwia dbanie o ich konserwację.

Zapewniamy, że jako producent kratek na wymiar firma Raczak gwarantuje najlepsze ceny za najwyższą jakość. Koszt zamówienia ustalamy indywidualnie, w zależności od oczekiwań kupującego. Jeśli więc potrzebujecie Państwo zabudowy do otworów wentylacyjnych lub rewizji – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.