Kolekcja Venso

kratki wentylacyjne z ruchomymi kierownicami
VENSO to rozwiązanie niezbędne wszędzie tam, gdzie trzeba precyzyjnie ustawić kierunek oraz ilość powietrza wpływającego do pomieszczenia. Kratki VENSO produkujemy w kilku wariantach:
 • kratka z jednym lub dwoma rzędami regulowanych kierownic w układzie pionowo – poziomym lub poziomo – pionowym. Zastosowanie ruchomych żaluzji w określonym układzie pozwala precyzyjnie określić kierunek powietrza wpływającego do pomieszczenia oraz pomaga w wyrównaniu ciśnienia panującego wewnątrz

 • kratka wentylacyjna z ruchomymi kierownicami oraz z regulowaną przepustnicą. Zastosowanie przepustnicy pozwala określić natężenie przepływu powietrza, a ruchome kierownice precyzyjnie określić jego kierunek. Wszystkie ustawienia regulowane są ręcznie od czoła kratki, a do ustawienia przepustnicy wystarczy jedynie płaski śrubokręt.


zastosowanie
 • w budownictwieprzemysłowym
  hale produkcyjne i magazynowe, garaże,łaźnie, szatnie, kotłownie
 • w budownictwie użyteczności publicznej
  urzędy, banki, hotele, baseny i parki wodne, biurowce, centra handlowe


materiały
 • nierdzewna stal chromoniklowa
  szczotkowana lub z połyskiem 
 • stal ocynkowana
 • stal kwasoodporna


montaż

Kratka wyposażona jest w ramkę montażową instalowaną na stałe w otworze wentylacyjnym oraz w niewidoczne zaczepy sprężynowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż i demontaż, aby utrzymać kratkę w czystości. Przy pomocy wkrętów, kratkę można również zamocować na stałe, przez otwory ramki czołowej. Do każdego produktu dołączamy przejrzystą instrukcję montażu, który nie zajmuje wiele czasu i przebiega w kilku prostych krokach.


cena

Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Dla nas każde zlecenie, to nowe wyzwanie. Cena jest uzależniona od wielkości zamawianej kratki, ilości zamawianych egzemplarzy jednego produktu czy wielkości całego zamówienia. Na cenę ma również wpływ rodzaj wybranego materiału. Jeśli chcesz poznać cenę Twojego zamówienia, to zapraszamy do kontaktu.