ventri

kratka wentylacyjna lub kominkowa z żaluzją ruchomą

dostępne wykończenia

VENTRI to kratka niezbędna wszędzie tam, gdzie chcecie Państwo decydować o kierunku oraz ilości powietrza napływającego do pomieszczenia. Taka funkcjonalność jest możliwa dzięki zastosowaniu układu ruchomych żaluzji. Kratkę VENTRI można stosować jako kratkę kominkową lub wentylacyjną. Jest to idealne rozwiązanie w systemach wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej lub jako zakończenie kanałów klimatyzacyjnych. Na Państwa życzenie kratkę VENTRI możemy wyposażyć w stalową siatkę przeciw owadom.


zastosowanie
 
 •   w budownictwie mieszkaniowym
     kominki, salony, kuchnie, łazienki i toalety, kotłownie, garaże, pomieszczenia
    gospodarcze
 •   w budownictwieprzemysłowym
    
  hale produkcyjne i magazynowe, garaże,łaźnie, szatnie, kotłownie
 •   w budownictwie użyteczności publicznej
     urzędy, banki, hotele, baseny i parki wodne, biurowce, centra handlowe


materiały

 •   nierdzewna stal chromoniklowa 
    szczotkowana lub z połyskiem
 •   stal mosiężna
 •   stal miedziana
 •   stal ocynkowana


montaż

Kratka wyposażona jest w ramkę montażową instalowaną na stałe w otworze wentylacyjnym oraz w niewidoczne zaczepy sprężynowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż i demontaż, aby utrzymać kratkę w czystości. Przy pomocy wkrętów, kratkę można również zamocować na stałe, przez otwory ramki czołowej. 


cena

Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Dla nas każde zlecenie, to nowe wyzwanie. Cena jest uzależniona od wielkości zamawianej kratki, ilości zamawianych egzemplarzy jednego produktu czy wielkości całego zamówienia. Na cenę ma również wpływ rodzaj wybranego materiału. Jeśli chcesz poznać cenę Twojego zamówienia, to zapraszamy do kontaktu