ventrin

kratka kominowa z okapnikiem         

VENTRIN to wynik połączenia chęci zabezpieczenia naszych kominów oraz najnowszych trendów we wzornictwie. Jest to kratka to stosowania na zewnątrz, a dzięki użyciu okapnika komin zabezpieczony jest przed opadami atmosferycznymi. Kratki kominowe VENTRIN wyposażone są w stałe żaluzje w układzie poziomym lub pionowym. Na Państwa życzenie kratkę VENTRIN możemy wyposażyć w stalową siatkę przeciw owadom. 


materiały

  •   nierdzewna stal chromoniklowa
      szczotkowana lub z połyskiem 
  •   stal mosiężna
  •   stal miedziana
  •   stal ocynkowana
  •   stal ocynkowana malowana proszkowo na wybrany kolor


montaż

Kratka wyposażona jest w ramkę montażową instalowaną na stałe w otworze wentylacyjnym oraz w niewidoczne zaczepy sprężynowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż oraz demontaż, aby utrzymać kratkę w czystości. Przy pomocy wkrętów, kratkę można również zamocować na stałe, przez otwory ramki czołowej. 


cena

Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Dla nas każde zlecenie, to nowe wyzwanie. Cena jest uzależniona od wielkości zamawianej kratki, ilości zamawianych egzemplarzy jednego produktu czy wielkości całego zamówienia. Na cenę ma również wpływ rodzaj wybranego materiału. Jeśli chcesz poznać cenę Twojego zamówienia, to zapraszamy do kontaktu