Since 1995Już przeszło 25 lat prowadzimy profesjonalną produkcję

Już przeszło 25 lat 


Prowadzimy profesjonalną produkcję kratek wentylacyjnych oraz drzwiczek rewizyjnych o różnych wymiarach. Wykonaliśmy dużą pracę, chcąc zaoferować Państwu wyroby o najwyższej jakości, zaprojektowane adekwatnie do aktualnych trendów designu wnętrz. Kratki o charakterze ozdobnym firmy Raczak to rezultat zintegrowania doświadczenia, nowoczesnych technologii obróbki blachy oraz inwencji pracowników.

Przy projektowaniu naszych produktów


Uwzględniamy sugestie Klientów. Razem określamy wymiary produktu, a gdy pojawi się potrzeba, wspólnie definiujemy ostateczny wygląd kratki czy też drzwiczek. W sytuacji, gdy w katalogu gotowych wzorów nie znajduje się taki, który dokładnie odpowiada Twojej wizji, wówczas my go stworzymy.

 

Pracujemy na maszynach o bardzo dużej dokładności

Nie wymagamy od Ciebie, abyś uznał


że nasze kratki wentylacyjne i drzwiczki rewizyjne to najlepsza oferta. Nie oczekujemy także, że zaufasz w zapewnienie, że jako producent dbamy o najwyższą jakość oferowanych kratek wentylacyjnych i drzwiczek rewizyjnych. Rozumiemy, że nie tak łatwo uwierzyć komuś, kogo jeszcze się nie zna. Przekonaj się osobiście, tak jak nasi klienci: Ikea, Volvo czy Wrocławskie ZOO.

Odbiorcami naszych produktów


są klienci indywidualni i instytucjonalni. Jeśli zajmujesz się projektowaniem wnętrz, jesteś producentem kominków, okapów czy akcesoriów wykończenia wnętrz, trafiłeś we właściwe miejsce. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć kratki komponujące się z projektami Twoich okapów, kominków lub będące atrakcyjnym dopełnieniem projektowanego przez Ciebie wnętrza. Jesteśmy w stanie podjąć kooperację z sieciami handlowymi, producentami okapów bądź kominków, jako dostawca OEM.

Gwarancja jakości

Wytwarzane w naszym zakładzie produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, co sprawia, że ich instalacji można dokonywać w szpitalach, szkołach, stołówkach, restauracjach czy też barach.  Atest o numerze HK/K/0822/01/2016 posiada ważność do 23.09.2021r.

parallax background

Nasza firma w liczbach