Kratki wentylacyjne z ruchomymi kierownicami

VENSO to rozwiązanie niezbędne wszędzie tam, gdzie trzeba precyzyjnie ustawić kierunek oraz ilość powietrza wpływającego do pomieszczenia. Kratki VENSO produkujemy w kilku wariantach:

 • kratka z jednym lub dwoma rzędami regulowanych kierownic w układzie pionowo – poziomym lub poziomo – pionowym. Zastosowanie ruchomych żaluzji w określonym układzie pozwala precyzyjnie określić kierunek powietrza wpływającego do pomieszczenia oraz pomaga w wyrównaniu ciśnienia panującego wewnątrz
 • kratka wentylacyjna z ruchomymi kierownicami oraz z regulowaną przepustnicą. Zastosowanie przepustnicy pozwala określić natężenie przepływu powietrza, a ruchome kierownice precyzyjnie określić jego kierunek. Wszystkie ustawienia regulowane są ręcznie od czoła kratki, a do ustawienia przepustnicy wystarczy jedynie płaski śrubokręt.

Zastosowanie

 • w budownictwie przemysłowym
  hale produkcyjne i magazynowe, garaże, łaźnie, szatnie, kotłownie
 • w budownictwie użyteczności publicznej
  urzędy, banki, hotele, baseny i parki wodne, biurowce, centra handlowe

Materiały

 • stal nierdzewna chromoniklowa szczotkowana (mat) lub z połyskiem,
 • stal kwasoodporna,
 • stal ocynkowana,

Montaż

Kratka wyposażona jest w ramkę montażową instalowaną na stałe w otworze wentylacyjnym oraz w niewidoczne zaczepy sprężynowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż oraz demontaż, aby utrzymać kratkę w czystości. Przy pomocy wkrętów, kratkę można również zamocować na stałe, przez otwory ramki czołowej.
 

Ceny

Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Dla nas każde zlecenie, to nowe wyzwanie. Cena jest uzależniona od wielkości zamawianej kratki, ilości zamawianych egzemplarzy jednego produktu czy wielkości całego zamówienia. Na cenę ma również wpływ rodzaj wybranego materiału. Jeśli chcesz poznać cenę Twojego zamówienia, to zapraszamy do kontaktu.

Formularz wyceny kratek wentylacyjnych  Co musisz wiedzieć

  Wszystkie nasze produkty tworzymy na dowolny wymiar.

  Jedynym ograniczeniem w przypadku niektórych wzorów jest konieczność zachowania odpowiedniego przepływu powietrza, zgodnego z wymogami sztuki prawidłowej wentylacji pomieszczeń.

  Spełniamy niestandardowe życzenia naszych Klientów

  Jeśli w katalogu produktów nie znajdziesz wzoru kratki wentylacyjnej lub kominkowej, który spełnia Twoje oczekiwania, to wypełnij poniższy formularz albo zadzwoń. Nasi projektanci zrobią wszystko, aby stworzyć produkt na miarę Twoich oczekiwań.