Kratki wentylacyjne z okapnikiem

VENTRIN to wynik połączenia chęci zabezpieczenia naszych kominów oraz najnowszych trendów we wzornictwie. Jest to kratka to stosowania na zewnątrz, a dzięki użyciu okapnika komin zabezpieczony jest przed opadami atmosferycznymi. Kratki kominowe VENTRIN wyposażone są w stałe żaluzje w układzie poziomym lub pionowym. Na Państwa życzenie kratkę VENTRIN możemy wyposażyć w stalową siatkę przeciw owadom. 

Materiały

 • stal nierdzewna chromoniklowa szczotkowana (mat) lub z połyskiem,
 • stal kwasoodporna,
 • stal ocynkowana,

Montaż

Kratka wyposażona jest w ramkę montażową instalowaną na stałe w otworze wentylacyjnym oraz w niewidoczne zaczepy sprężynowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż oraz demontaż, aby utrzymać kratkę w czystości. Przy pomocy wkrętów, kratkę można również zamocować na stałe, przez otwory ramki czołowej.
 

Ceny

Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Dla nas każde zlecenie, to nowe wyzwanie. Cena jest uzależniona od wielkości zamawianej kratki, ilości zamawianych egzemplarzy jednego produktu czy wielkości całego zamówienia. Na cenę ma również wpływ rodzaj wybranego materiału. Jeśli chcesz poznać cenę Twojego zamówienia, to zapraszamy do kontaktu.

Formularz wyceny kratek wentylacyjnych  Co musisz wiedzieć

  Wszystkie nasze produkty tworzymy na dowolny wymiar.

  Jedynym ograniczeniem w przypadku niektórych wzorów jest konieczność zachowania odpowiedniego przepływu powietrza, zgodnego z wymogami sztuki prawidłowej wentylacji pomieszczeń.

  Spełniamy niestandardowe życzenia naszych Klientów

  Jeśli w katalogu produktów nie znajdziesz wzoru kratki wentylacyjnej lub kominkowej, który spełnia Twoje oczekiwania, to wypełnij poniższy formularz albo zadzwoń. Nasi projektanci zrobią wszystko, aby stworzyć produkt na miarę Twoich oczekiwań.